Filmy wizerunkowe

Artem House

To była praca - zabawa :) Jak połączyć radość, lekkość, profesjonalizm, dbałość o szczegóły i fakt, że wszyscy czują się zaopiekowani, ważni i bezpieczni? Odpowiedź zna Lena Marcinkowska-Krucka bo właśnie taką atmosferę tworzy. Wymarzona agentka :) Filmowałam kulisy sesji zdjęciowej dla agencji aktorskiej Artem House. Klimat zależy od ludzi, bardzo się cieszę, że spędziliśmy ten dzień razem. Do następnego razu ♥ Na filmie: Weronika Kosińska Photographer Aktorki i aktorzy: Krystyna Tkacz Magdalena Dębicka Marta Herman Hubert Kułacz Adrian Budakow A także: Kasia Kodroń Make up & Charakteryzacja i wspaniała asystentka: Monika Sałyga♥ Takie przygody w STUDIO CZARNOBYL.

Nasze miejsce (Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna)

Gdy się zbierze grupa zaangażowanych osób, to się dzieją dobre rzeczy. Cieszę się, gdy mogę w tym uczestniczyć i dodać coś od siebie. Ten film jest relacją z projektu edukacyjnego realizowanego przez Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa oraz Szkołą Podstawową im. Arkadego Fiedlera i Armii Krajowej w Raszkowie. W ramach działania młodzież prowadziła wywiady ze starszymi mieszkańcami okolicy i zbierała pamiątki z przeszłości. Efektem projektu była wystawa, której wernisaż odbył się 15.11.2019.

Black Wood Świat Drewna

Odwaga, wsparcie ukochanej osoby, skoncentrowanie energii na własnej pasji... Jakiś czas temu, dla Tom Czarny z Black Wood zrealizowałam film. Jeśli ciekawi Cię jego droga od bycia logistycznym wymiataczem do tworzenia cudów z drewna, zapraszam przed ekran.

Old New Style

Prowadzony przez Ewę Mihułkę-Piasecką zajmuje się renowacją i sprzedażą mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Tutaj kupisz unikalne farby Chalk Paint a na kameralnych warsztatach poznasz tajniki stylizacji właśnie przy użyciu farb kredowych Annie Sloan.